L o n e l i n e s s

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » L o n e l i n e s s » Песочница » Если нечего сказать, но, очень хочется - Вам сюда!


Если нечего сказать, но, очень хочется - Вам сюда!

Сообщений 21 страница 30 из 143

21

dekui

0

22

Ten neButina siuntimo programa

0

23

Laba, na ir ka teismas nusprende? beje gal galetum patarti kokias programas naudoti norint pilnai apsaugot pc? (privalumas butu ,kad nevalgytu daug pc resursu). Kaip ir buvai sakes anksciau atsinaujinau xp,bet to pasekoje jis suletejo. ka daryt? galvoju apie xp perasyma ir atnaujinimu isjungima. (pc duomentys: AMD athlon(tm) 64 processor 3000+; 2.01GHz 1.50GB RAM ) tai mano mazasis antikvaras :D 6 meteliai stuksena.

0

24

Sveikas!

subariux написал(а):

beje gal galetum patarti kokias programas naudoti norint pilnai apsaugot pc?

Nuo ko apsaugoti?
Siaip tai pirmiausia
-Nod32 isimesk. Jeigu reikes raktu - as duosiu
-CCleaner - nemokama
Galeciau dar ka nors registrams tvarkyti rekomenduot, bet ten be patirties gali daugiau bedos prisidaryti nei naudos

Kompe butina tureti ir:
-Your Uninstaller Pro
-Unlocker
Yra ir dar kelios. Bet pats supranti, viskas remiasi i resursus ir neaisku, kiek jos Tau reikalingos

Mano giliu isitikinimu - atnaujinimai butini. Jie butent del saugos ir yra
Taip ir turejo buti. Atnaujindamas Tu parsisiuntei SP3. Taip nebuna, kad kazka gerindamas liktum prie tu paciu resursu
Perrasyt naudinga, jeigu tai daryta gana senai

0

25

CCleaner turiu. o del attiviusines,tai isidejas kaspersky internet security. o ka gali pasakyti apie ugnesiene? ar ji reikalinga? beje jau vel pradejau vazineti :)

0

26

Ugnesiene tiesiog butina
Ir as vaziuoju po truputi
Tu per kokia pamaina varai dabar?

0

27

per visas. i sav. 2 kartus. vakar buvau,tai siandien ryte gryzau. uztrukau 11h,nes rus nedirbo..

0

28

As uzvakar vaziavau per Saulius. Irgi per puse paros
O kaip per tortus dabar vaziuojasi? Sako, kad eiliu beveik nera

0

29

nzn kaip tortai.. sausio pirma vazevau tai blyn prastai dirbo.. kas gera val. traukimas buvo.. kas siaip geresnio?

0

30

Nieko geresnio. Siandien vaziavau per Skabus. Rusai 1-ma karta per 2 metus isivare i garaza, bliat
Baigiasi mano viza viduryje menesio
Kur Tu darei ir uz kiek?

0


Вы здесь » L o n e l i n e s s » Песочница » Если нечего сказать, но, очень хочется - Вам сюда!